KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 14088061
nr 1408 8061
Akvarell
Oidentifierad konstnär. Gardelin. Signerad, daterad 1953. Akvarell, 42x56cm, yttermått inklusive ram: 66x78cm
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 19 juli 2021
kl 20:30:38
19/7 17:43:26
19/7 19:38:36